Archív: 2013

20.12.2013 v 10.03

Všem dětem, rodičům, prarodičům a ostatním příznivcům naší mateřské školy

přejeme zdraví, štěstí, lásku a pohodu….

Jak na Vánoce, tak i v Novém roce.

Těšíme se na Vás s úsměvem v roce 2014


Mikulášská besídka v Lounech

v 10.00

Stejně jako v loňském roce, tak i letos jsme dostali pozvání od Organizace pro mentálně postižené spoluobčany Lounského okresu a to na Mikulášskou besídku. S dětmi jsme měli tak možnost shlédnout nádherný program – společenské tance, břišní tance, aj… a na závěr samozřejmě přišel Mikuláš, čertík a andílek. Děti zazpívaly koledy a vysloužily si tak dobrotky :) děkujeme všem organizátorům za překrásné odpoledne.

Plavání Postoloprty

v 9.34

Závěrem letošního roku, jsme mimo jiné stihli zajet do postoloprtského bazénu, kde pro nás lektorky ze skupiny Bublina, měly připravený krásný program. Děti si vyzkoušely pirátské jízdy, skákání, skluzavku, suchý bazének, saunu, a mnoho dalšího. Po cestě do Žatce jsme se zastavili a společně s dětmi vypustili lampión štěstí a přání a pak už rychle domů.


Vánoční besídka

v 9.09

Až uslyšíš večer zvoneček, očekávej dáreček.
Červená stuha zdobí jej, rychle pro něj utíkej…

…než-li jsme si dárečky rozbalili, vánoční tradice a zvyklosti jsme si vyzkoušeli. Poté jsme rodičům předvedli co pěkného jsme si pro ně nacvičili a potom už na všechny šikovné děti čekaly dárky. V letošním roce jsme také vyhlašovali výherce o nejlepší cukroví. K vítězství gratulujeme Petrovi Hrůzovi (a hlavně jeho šikovné mamince). Děkujeme všem za vánoční dopoledne.

 

Vánoční vystoupení v Domově důchodců

v 8.18

Vánoční svátky sebou přinášejí nejen dárky a dobré cukroví, ale také radost, kterou se snažíme rozdávat. Proto jsme se s dětmi vydali potěšit babičky a dědečky do Domova důchodců v Žatci. Naše vánoční pásmo koled a písní sklidilo nejen potlesk, ale hlavně úsměv na tvářích všech zúčastněných. Děkujeme všem z Domova důchodců za překrásně strávené dopoledne.

 

Mikuláš v MŠ

16.12.2013 v 12.03

Mik, mik, Mikuláš přinesl nám zimní čas….

A sebou hodného čerta, který si nikoho do pekla neodnesl a andílka, který měl pro všechny úsměv a pohlazení. Společně jsme zazpívali nejen jim, ale také rodičům. Děti poté dostaly mikulášskou nadílku a slíbily, že už nikdy nebudou zlobit :) .

Děti městu

12.12.2013 v 6.28

Jako každý rok, tak i letošní jsme se s dětmi vydali na vystoupení na žatecké náměstí. Společně s trhy, tak započaly ty pravé vánoční oslavy. Naše děti se představily s písněmi ,,Stojí vrba košatá“, ,,Čertovská polka“, atd… Na vánočních trzích jsme utržili 7.000.- za které pořídíme našim šikovným dětem krásné dárky pod vánoční stromeček. Děkujeme všem, kteří se na nás do stánků přišli podívat.

Pozdrav ze třídy Berušek

4.12.2013 v 12.35

Pozdrav ze třídy Myšek

v 12.35

Vánoční pozdrav ze třídy Koťátek

v 12.33