Archív: 2010

Křížova vila – živý betlém

20.12.2010 v 10.00

Základní škola Liběšice přichystala pro vánoční čas živý betlém, který byl pro všechny návštěvníky k vidění v Křížově vile v Žatci. Naše děti se této akce zúčastnily a po celou dobu vystoupení dětí, kdy zpívaly koledy a přednášely básničky, se zájmem vše sledovaly. Při odchodu děti dostaly sušenku a venku měly možnost pohrát si s koníkem a podívat se na ovečky. Celé vystoupení se nám všem velice líbilo a těšíme se na další připravené vystoupení Liběšické základní školy.

 

Taneční vystoupení

v 9.00

Kreativní taneční skupina Tygři z Libočan navštívila naši školku, aby nás rozesmáli a pobavili. Děkujeme jim za jejich čas, který u nás strávili a těšíme se na jejich další návštěvu :) .

 

Vánoční besídka MŠ

17.12.2010 v 9.00

Jedna z posledních vánoční akcí minulého roku byla VÁNOČNÍ BESÍDKA na kterou jsme se všichni nejvíce těšili. Paní učitelky a pan učitel si pro děti připravili krásné soutěže, jako například chytání kaprů, lití vosku, vyrábění vánočního svícnu z jablíčka, polas atd. Rodiče zase měli možnost  zúčastnit se soutěže o nejlepší cukroví ( nejlepší cukrářkou byla v naší školce bezpochyby p. Šarkéziová). Celou Vánoční besídku jsme zakončili vystoupením dětí a společným zpěvem koled.

       

Návštěva kostela za radnicí

16.12.2010 v 10.00

Naše děti byly okouzlené návštěvou kostela Na nebevzetí pany Marie v Žatci, kde většina dětí byla poprvé ve svém životě. Nejvíce se jim líbila hra na varhany a zpěv koled. Krásně jsme tak začali náš předvánoční týden v mateřské škole.

    

Poděkování firmě Severočeské vodárenské společnosti a.s.

v 6.04

Velmi děkujeme za sponzorování výletu do zologické zahrady v Plzni firmou Severočeské vodárenské společnosti a.s. Rodiče s dětmi z naší MŠ tak prožili krásný den v ZOO.

Výlet Blatno + Chomutov(náměstí)

10.12.2010 v 8.30

Letošní rok nám počasí umožnilo si užít naplno zimních radovánek a proto jsem s dětmi vyrazili na bobování v Chomutově. Tento příjemný zážitek jsme spojili s návštěvou chomutovského náměstí. Zde se děti projely v lokálce Amálce, podívaly se na dětské vystoupení pěvecké a krásné vánoční betlémy. Také měly možnost zazvonit si na kouzelný zvonec a něco krásného si přát.

   

Mikulášská besídka – Louny

9.12.2010 v 13.00

Dne 9.12.2010 jsme měli možnost s dětmi navštívit Mikulášskou besídku v Lounech, kde na nás čekal čert, anděl a Mikuláš se spoustou sladkostí a odměn pro děti. S dětmi jsme se výborně pobavili, zasoutěžili a zatančili. Všichni jsme si celou akci náležitě užili a unaveně odjeli domů. Všichni se už moc těšíme na příští rok.

   

 

 

Mikulášská besídka ve školce

3.12.2010 v 14.00

Mikuláš, anděl a čert opět zavítali do naší školky. Děti, ale byly na návštěvu řádně připravené a všechny uměly Mikulášovi zarecitovat  krásnou básničku nebo zazpívat písničku, za které si vysloužily všechny děti pamlsky.  S andílkem si poté zazpívaly a zatančily pro radost. Přidalo se k nám tento rok také hodně rodičů, kteří se chtěli podívat jak jsou jejich děti šikovné. Ani tento rok si žádné z dětí čert do pekla neodnesl, ale alespoň je postrašil, aby náhodou nezačaly zlobit.

   

Adventní trhy

2.12.2010 v 16.00

Naši zaměstnanci se účastnili adventních trhů, kde měli možnost prodávat výrobky našich šikovných dětí a prezentovat školku. Výrobky dětí se všem velice líbily a také se nám díky tomu většina podařila prodat. Získané peníze použijeme na zakoupení vánočních dárků -  materiální pomůcky a hračky potřebné pro další rozvoj dětí ve školce. Děkujeme všem rodičům, kreří se na nás přišli podívat a podpořili tuto akci.            Děkujeme kolektiv MŠS

  

Zpívánky na náměstí

1.12.2010 v 16.20

Děti se dlouho a pilně připravovaly na svoje velké vystoupení na žateckém náměstí. A nejen pečlivé přípravy děti podstupovaly, ale také nahrávání písní v městském divadle Žatec, kde si děti mohly vyzkoušet role zpěváků a náležitě si to užily. Ve svůj velký den se jim podařilo před mrazem schovat na městský úřad Žatce a po té zazpívat své krásné vánoční písně. Děkujeme všem rodičům, kteří i přes velkou zimu a sněžení na vánoční zpívánky dorazili a podpořili svoje šikovné děti.