Zahradní slavnost

Ke konci školního roku 2019/2020, dne 26.6.2020 se v naší Mateřské škole konala tradiční „Zahradní slavnost“ s bohatým programem. Nejprve jsme shlédli vystoupení nejrychlejšího iluzionisty v ČR Davida Kozloka, který do svého představení zapojil i naše děti, a tak se i ony staly na chvíli kouzelníky. Poté následovala jednotlivá vystoupení všech tříd. Sluníčka si připravila jogínské vystoupení Pozdrav Slunci, třída Broučků a Koťátek nám zatančila, Berušky se představily v pohádce O třech prasátkách a Myšky předvedly dětskou hru Ram Sam Sam. Následovalo pasování budoucích školáčků, kteří obdrželi nejen krásné šerpy, ale také knížky „Veselí prvnáčci“, které si již brzy sami přečtou, CD s fotoarchivem z jejich celé docházky do Specinky a krásné další dárečky, které nám darovalo Infocentrum Žatec, za což jim mnohokrát děkujeme. Po „rychlošpuntovém přípitku“ následovalo veselé soutěžení na naší školní zahradě, kde děti za splnění úkolů na několika stanovištích dostávaly knoflíky, za které si v tombole nakoupily hračky dle svého výběru. Během celé slavnosti bylo týmem školní jídelny připraveno pestré a chutné pohoštění pro děti i pro všechny hosty. Před koncem slavnosti jsme si všichni opekli buřtíky na ohni a zakončili tak krásně prožité dopoledne. Ještě jednou děkujeme všem za spolupráci i jakoukoliv podobu podpory Mateřské školy speciální v Žatci :) .


Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.